O mnie

Nazywam się Agnieszka Dąbrowska

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Sopocie - wydział psychologia.


W roku 2013 ukończyłam czterosemestralne studia podyplomowe w zakresie Seksuologia kliniczna pod kierownictwem dr Wiesława Czernikiewicza.

 

 

Ukończyłam Kurs kształcący edukatorów i edukatorki seksualne " Edukacja Bez Tabu" w Gdańsku

W trakcie studiów ukończyłam liczne kursy i szkolenia, min. I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - Sopot;
Szkolenia w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi i Poznaniu z zakresu diagnozy w psychoterapii, zasad terapii ericksonowskiej i autohipnozy.
 

Współpracuję z:

Nazywam się Anna Skotnicka

 

Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, studia podyplomowe o kierunku Seksuologia Kliniczna również w SWPS oraz roczne studium z Opiniowania sądowo psychologicznego w sprawach dzieci wykorzystywanych seksualnie prowadzonych przez Fundację Dzieci Niczyje.


Zawodowo interesuje się rozwojem psychoseksualnym człowieka, zaburzeniami identyfikacji i roli płciowej a także dysfunkcjami seksualnymi. W obszarze moich zainteresowań jest również epigenetyka która tłumaczy jak środowisko może wpływać na ekspresję genów.


„DNA jest jak scenariusz, ale w zależności od reżysera, aktorów i ich zamysłów nawet identyczny scenariusz może być bardzo różnie zrealizowany” ( Carey, 2012)

Nazywam się Katarzyna Pawłowska

 

Jestem właścicielką gabinetu kosmetycznego od 1998r.Moja praca to moja największa życiowa pasja.Traktuję każdego klienta jako osobną jednostkę. Swoją pracą staram się uszczęśliwiać inne osoby.Moim ostatnim zawodowym osiągnięciem było zdobycie tytułu wizażysty , który miałam zaszczyt obronić na Akademii Wizażu w Poznaniu.

Kreator strony - przetestuj